Bursa 3+1 konut projeleri!
İnşaat sektörünün hızlı gelişim gösterdiği Bursa'da Markalı konut projeleri de birbiri ardına yükseliyor. İşte Bursa'da 3+1 daire seçeneğini sizlere sunan konut projeleri...

Prestij Optimum 
Bakyapı tarafından 
inşa edilen Prestij Optimum projesinde daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak kurgulanıyor. Demirtaş'ta yer alan Prestij Optimum projesinde 990 daire bulunuyor. Prestij Optimum projesi deprem yönetmeliğine uygun, 7/24 özel güvenlik sistemi ve kapalı devre güvenlik kameraları ile tüm site sakinlerinin kendilerini güvende hissetmesini sağlayan özelliklere sahip bir proje olarak göze çarpıyor.

Prestij Optimum detaylı bilgi için tıklayınız.

Alpiş Tuana Evleri 
Alpiş İnşaat imzası ile inşa edilen Alpiş Tuana Evleri projesinde 
2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçenekleri yer alıyor. İstanbul Caddesi üzerinde yükselen Alpiş Tuana Evleri projesi 5 kat olarak tasarlanıyor. Toplam 14 blok ve 356 daireden oluşan Alpiş Tuana Evleri projesinde çocuk parkı, kapalı havuz, güvenlik, spor salonu, sauna, Türk hamamı, soyunma odası ve duşluklar ile kamelya gibi sosyal donatı alanlarının bulunuyor. 

Alpiş Tuana Evleri detaylı bilgi için tıklayınız.

Taş Mahal 
Atış Yapı tarafından inşa edilen 
Taş Mahal projesinde daireler 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks olarak tasarlanıyor. Bursa Nilüfer Altınşehir'de konumlandırılan Taş Mahal projesinde daire satışları devam ediyor. 7 katlı tek blokta 29 dairenin yer aldığı Taş Mahal projesinde yürüyüş alanları, çocuk parkı, açık otopark ve güvenlik hizmeti bulunuyor. Taş Mahal projesi toplu taşımaya ve ana arterlere yakın konumu ile yaşamı kolaylaştırıyor.

Taş Mahal detaylı bilgi için tıklayınız.

Seyr-ü Sefa Evleri 2
Lik Yapı imzası taşıyan 
Seyr-ü Sefa Evleri 2 projesinde net 87 metrekare bahçe katı, net 106 metrekare normal 3+1 daire ve net: 165 metrekare 4+1 çatı dubleks olmak üzere 3 farklı tipte daire seçeneği yer alıyor. Mudanya Halitpaşa’da inşa edilen Seyr-ü Sefa Evleri 2 projesi 4 blok 32 daireden oluşuyor. Seyr-ü Sefa Evleri 2 projesinde çocuklar için kum havuzu, yürüyüş yolları çocuk oyun alanlar bulunuyor.

Seyr-ü Sefa Evleri 2 detaylı bilgi için tıklayınız.

Mahalle 222 
BTG İnşaat imzası taşıyan Mahalle 222 projesinde 3+1 normal, 3+1 bahçe katı, 3+1 dubleks, 2+1 normal, 2+1 bahçe katı, ve 4+1 dubleks daire seçenekeleri sunuluyor. Nilüfer Altınşehir’de konumlanan Mahalle 222 projesi 4 blok ve 222 dairede oluşuyor. Mahalle 222 projesinde  özel güvenlik, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, oyun parkları, kapalı otopark, bay bayan sauna, halı futbol sahası, oyun sahası ve squash duvarıi açık spor alanı, yürüyüş yolu, yapay gölet ve oturma alanları gibi zengin sosyal donatı alanları yer alıyor. 

Mahalle 222 detaylı bilgi için tıklayınız.

Prestij Elit 
Prestij Elit projesinde 3+1 dubleks daireler 168 metrekare ila 192 metrekare arasında değişklik gösteriyor. 4 farklı daire seçeneğinin yer aldığı Prestij Elit projesinde 4+1, bahçe katı ve normal daire planlı daireler de bulunuyor. Mudanya Yolu'nda hayata geçirilen Prestij Elit projesi 46 blokta toplam 552 daireden oluşuyor. Her daireye ait 2 ayrı otoparka sahip Prestij Elit projesinde süs havuzları, ısıtmalı kapalı havuzlar, türk hamamları, saunalar, buhar odaları, fitness, plates salonları ve masa oyunları gibi zengin sosyal donatı alanları da bulunuyor. 

Prestij Elit detaylı bilgi için tıklayınız.

Olivium Residence 2
Buryap İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Olivium Residence 2 projesinde 38 adet 2+1, 6 adet 3+1, 13 adet 2+1 dubleks, 7 adet 3+1 dubleks, 2 adet 4+1 dubleks daire bulunuyor. Mudanya'da yükselen Olivium Residence 2 projesi 66 daire ve 4 iş yerinden oluşuyor. 5 katlı 6 bloktan oluşan Olivium Residence 2'de özel peyzaj, dinlenme terasları, yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, spor merkezi, fitness salonu, açık/kapalı otopark, kameralı site güvenliği, görüntülü diafon sistemi, merkezi uydu anten sistemi, teknik servis desteği, özel kabinli tam otomatik asansör gibi özellikler yer alıyor.

Olivium Residence 2 detaylı bilgi için tıklayınız.

Sapphire Yunuseli 
Atış Yapı tarafından inşa edilen 
Sapphire Yunuseli projesinde  3+1 normal daire ve 4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Bursa Yunuseli'de konumlandırılan Sapphire Yunuseli'de 6 blokta 84 daire bulunuyor. Sapphire Yunuseli' de konutların yanı sıra 4 adette işyeri de bulunuyor. Her türlü sosyal donatının bulunduğu Sapphire Yunuseli'nde yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kameralı takip sistemi ve açık otopark bulunuyor.

Sapphire Yunuseli detaylı bilgi için tıklayınız.

Moda Bademli
Ömer Kumova İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Moda Bademli projesinde 3+1 dairelerin yanı sıra 4+1 ve 5+1 daire ve villa tipleri sizlere sunuluyor. Toplam 157 adet konut ve 19 adet özel havuzlu villadan oluşan Moda Bademli projesinde 3 adet çocuk parkı, kapalı basketbol ve futbol sahası, lokal, 4 adet açık 1 adet kapalı yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, açık basketbol sahası, fitness salonu gibi ortak yaşam alanları bulunuyor.

Moda Bademli detaylı bilgi için tıklayınız.

NTepe Prestij 1-2
NTepe Yapı tarafından inşa edilen NTepe Prestij 1-2 projesinde 
3+1 normal, 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks daire seçenekleri sizlere sunuluyor. Nilüfer Görükle'de yükselen NTepe Prestij 1-2 projesinde çocuk oyun alanı yer alıyor. Otopark imkanı da sağlayan NTepe Prestij 1-2 projesinde güvenlik sistemleri de bulunuyor.

NTepe Prestij 1-2 detaylı bilgi için tıklayınız.
  

Tahtalı Park Evleri
Tahtalı Grup tarafından inşa edilen Tahtalı Park Evleri projesinde 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor. Mudanya'da hayata geçirilen Tahtalı Park Evleri projesi 6'şar katlı 11 blokta 142 konut olarak tasarlanıyor. Sosyal donatı alanı bakımından zengin olan Tahtalı Park Evleri'nde kamelya, çocuk ve yetişkin yüzme havuzları, yeşil alanlar, fitness center ve kafeterya bulunuyor.

Tahtalı Park Evleri detaylı bilgi için tıklayınız.

Next By Kumova
Ömer Kumova İnşaat imzası taşıyan Next By Kumova projesinde 159 metrekare 3+1 normal kat ve 290 metrekare 4+1 çatı dubleks daire tipleri yer alıyor. Bursa Özlüce'de yükselen Next By Kumova projesi 7 katlı 2 blokta 48 daire daire olarak tasarlanıyor. Next By Kumova projesinde yüzme havuzu, 1 araçlık kapalı otopark, fitness salonu,sauna ve soyunma odaları, 24 saat güvenlik, basketbol sahası, çocuk parkı, profesyonel site yönetimi, dinlenme ve oyun salonu da yer alıyor.

Next By Kumova detaylı bilgi için tıklayınız.

Likoğlu Residence
Lik Yapı imzası ile yükselen L
ikoğlu Residence projesi bahçe kat 3+1 142 metrekare, normal katlar 3+1 160 metrekare, çatı dubleksler 4+1 316 metrekare ve villalar olmak üzere 4 tip daireden oluşuyor. Mudanya Güzelyalı'da yükselen Likoğlu Residence projesi 40 daire ve 12 adet dükkandan daireden meydana geliyor. Likoğlu Residence projesinde peyzaj alanları, yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, kafeler, çocuk oyun alanları ve otopark da yer alıyor.

Likoğlu Residence detaylı bilgi için tıklayınız.

Sealine Mudanya
Mescioğlu imzası ile inşa edilen Sealine Mudanya Bursa Mudanya yoluna yakın cephede yükseliyor. Sealine Mudanya'da 3+1 dairelerin yanı sıra 2+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri de bulunuyor. 7 etaptan oluşan ve toplam 400 dairenin bulunduğu Sealine Mudanya projesinde kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, 24 metrekare balkonlar ve bay ve bayan için ayrı olarak dizayn edilmiş kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

Sealine Mudanya detaylı bilgi için tıklayınız.

Balkan Evleri 2
NGT İnşaat imzası taşıyan 
Balkan Evleri 2 projesinde 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri ile alıcılara sunuluyor. Görükle Göçmen Konutlarında konumlandırılan Balkan Evleri 2 projesi 3 blokta 38 dairelik butik bir proje özelliği taşıyor. Balkan Evleri 2 projesinde açık otopark alanı da yer alıyor.

Balkan Evleri 2 detaylı bilgi için tıklayınız.

Mudanya Rüzgar Evleri
CNR Group tarafından inşa edilen Mudanya Rüzgar Evleri projesi
nde, 2+1 daireler (80 ila 120 metrekare), 3+1 normal ve dubleks daireler ise (185 ila 250 mertrekare) aralığında yer alıyor. Kumyaka Yolu üzerinde konumlandırılan Mudanya Rüzgar Evleri projesi 2 blokta toplam 32 daireden oluşuyor. Çeşitli sosyal donatı alanlarına sahip Mudanya Rüzgar Evleri projesinde açık otopark, 2 adet yüzme havuzu, açık - kapalı fitness salonu, sauna, fin hamamı ve çocuk oyun alanı bulunuyor.

Mudanya Rüzgar Evleri detaylı bilgi için tıklayınız.

Orange City
Özdilek Hoding tarafından yapılan Orange City projesinde 16 adet 2+1 daire, 74 adet 3+1 daire ve 26 adet 4+1 dubleks daire yer alıyor. Nilüfer'de konumlandırılan Orange City projesi 9 blokta 116 daireden oluşuyor. Orange City projesinde 2+1 daireler için 1 araçlık, 3+1 ve 4+1 dubleks daireler için 2 araçlık otopark imkanı bloklara ait kapalı depo alanı da bulunuyor. Çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu ve fitness salonu bulunan Orange City projesinde sauna da yer alıyor.

Orange City detaylı bilgi için tıklayınız.

Taşyakan Yunusevler 7
Taşyakan İnşaat'ın yeni projesi Taşyakan Yunusevler 7 projesi
nde farklı büyüklüklerde 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Yunuseli'de Dereçavuş yolu üzerinde yükselen Taşyakan Yunusevler 7 projesinde 4 blokta 86 daire bulunuyor. Taşyakan Yunusevler 7 projesinde yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, kamelya ve açık otopark bulunuyor.

Taşyakan Yunusevler 7 detaylı bilgi için tıklayınız.

Değirmen Park Evleri
Reform Grup İnşaat imzasıyla yükselen Değirmen Park Evleri projesinde 2+1, 3+1, 5+1 dairelerin yanı sıra 5+1 ve 6+1 dubleks daireler de bulunuyor. Yıldırım Değirmenlikızık mahallesinde inşa edilen Değirmen Park Evleri projesi katlı 4 bloktan oluşuyor. Değirmenpark Evleri'nde kapalı fitness salonu, çocuk parkı, kamelya, kapalı ve açık otopark, kameralı güvenlik sistemi, merkezi uydu sistemi, şelaleli süs havuzu, yeşil alanlar, ekmek fırını ve market bulunuyor.

Değirmen Park Evleri detaylı bilgi için tıklayınız.

Kestel Zorlupark Evleri
Bursa'nın Kestel ilçesinde Vani Mehmet Mahallesinde konumlandırılan Kestel Zorlupark Evleri projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daireler yer alıyor. Kestel Zorlupark Evleri 6 blokta 128 daireden oluşuyor. Kestel Zorlupark Evleri projesinde açık otopark, 24 saat güvenlik, yürüyüş parkuru, çocuk parkı gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Kestel Zorlupark Evleri detaylı bilgi için tıklayınız.

Gümüş Residence
Arkat Yapı imzası taşıyan Gümüş Residence projesinde 3+1 ile 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Bursa Nilüfer 23 Nisan Mahallesi'nde yer alan Gümüş Residence projesi 26 daireden oluşuyor. Gümüş Residence projesinde lobi, spor salonu, havuz ve kapalı otopark imkanları yer alıyor.

Gümüş Residence detaylı bilgi için tıklayınız.

Green Life
Yıldız İnşaat tarafından inşa edilen 
Green Life projesi 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 daire seçenekleri ile her yaşam stiline uygun daireyi alıcılarına sunuluyor. Mudanya'da konumlandırılan Green Life projesi 6 blokta 81 daireden oluşuyor. Green Life'ta kafeterya, spor salonu, kapalı otopark, misafir otoparkı, yüzme havuzu, çocuk oyun parkı bulunuyor.

Green Life detaylı bilgi için tıklayınız.

Batıkent Residence AVM
Harput Holding ve Şiar İnşaat ortaklığında, Akyükselen İnşaat tarafından inşa edilen Batıkent Residence AVM projesinde  3+1 ve 4+1 normal daire ve bahçe katı rezidans seçenekleri yer alıyor. İnegöl'ün ilk kentsel dönüşüm projesi olan Batıkent Residence AVM'de toplam 312 daire bulunuyor. Her daire için 1 açık 1 kapalı otopark imkanı bulunan Batıkent Residence AVM'de kadınlar ve erkekler için ayrı kapalı yüzme havuzları, kadınlar ve erkekler için ayrı fitness merkezleri, sauna, buhar odası, futbol sahası, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortları, çocuk oyun alanları ve amfi tiyatro bulunuyor.

Batıkent Residence AVM detaylı bilgi için tıklayınız.

Saluspark 2
Yedsa İnşaat imzası taşıyan 
Saluspark 2 projesinde daireler 3+1 normal daire ve 4+1 dubleks daire olarak tasarlanıyor. Bursa'nın Nilüfer ilçesinde Altınşehir'de konumlandırılan Saluspark 2 projesi 8 katlı 4 blokta toplam 62 adet daireden oluşuyor. Saluspark 2'de kapalı otopark, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, basketbol sahası, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkı ve fitnes center bulunuyor.

Saluspark 2 detaylı bilgi için tıklayınız.

Güleç Teras Premium
Taşyakan İnşaat tarafından inşa edilen Güleç Teras Premium Residence projesinde 
 tüm daireler 3+1 ve 130 metrekare alandan oluşuyor. 2 blok şeklinde yükselen Güleç Teras Premium Residence projesinde 64 adet daire bulunuyor. Bursa Güleç Teras Premium Residence projesinde kapalı otopark, fitness center, yürüyüş yolları, kamelyalar, yüzme havuzu gibi sosyal seçenekler bulunuyor. 

Güleç Teras Premium detaylı bilgi için tıklayınız.

Gökçadır Boutique
Gökçadır İnşaat'ın hayata geçirdiği 
Gökçadır Boutique projesinde 2+1 dairelerin yanı sıra 3+1 daire seçeneğide bulunuyor. Bursa Nilüfer'de konumlandırılan Gökçadır Boutique projesi tek blokta 30 daireden oluşuyor. Gökçadır Boutique'de akıllı ev sistemi ve 24 saat özel güvenlik hizmeti yer alıyor.

Gökçadır Boutique detaylı bilgi için tıklayınız.

Aurakent 2
NGT Yapı tarafından inşasına devam edilen Aurakent 2 projesinde 32 adet 3+1 ve 4 adet 4+1 daire olmak üzere toplam 36 daire yer alıyor. Altınşehir'de konumlandırılan Aurakent 2 projesi 9 katlı 2 blok şeklinde yükseliyor. Aurakent 2'de yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sosyal tesis, açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Aurakent 2 detaylı bilgi için tıklayınız.

Mavi Yeşil Mudanya
Emiroğulları İnşaat'ın inşa ettiği Mavi Yeşil Mudanya projesinde  2+1 normal daire 115 metrekare (24 adet), 3+1 normal daire 150 metrekare (81 adet), 4+1 çatı dubleksi 220  metrekare (8 adet), 5+1 çatı dubleksi 270 metrekare (18 adet), 6+1 çatı dubleksi 293 metrekare (9 adet)  yer alıyor. Mavi Yeşil Mudanya projesi 11 blok 140 daireden oluşuyor. 4 katlı bloklar şeklinde projelendirilen Mavi Yeşil Mudanya'da aqua parklı yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, koru alanı, yürüyüş yolu, anaokulu, 24 özel güvenlik, açık otopark bulunuyor.

Mavi Yeşil Mudanya detaylı bilgi için tıklayınız.

Turkuaz Plus
Gültay İnşaat imzası taşıyan Turkuaz Plus 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1 ve 5+1 dubleks daire seçeneklerine sahip bulunuyor. Toplamda 187 adet daireden meydana gelen Turkuaz Plus 9 blok halinde inşa ediliyor. Lokasyon olarak Balat'ta konumlanan Turkuaz Plus, Mudanya'ya ve Bursa Feribot İskelesi'ne 15 dakika, Çevre Yolu'ndan Bursa girişine 2 dakika, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'na 10 dakika ve organize sanayi bölgelerine 8 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Turkuaz Plus detaylı bilgi için tıklayınız.

Melek Residence
Tugay İnşaat tarafından inşa edilen Melek Residence projesinde 12 adet 1+1, 30 adet 2+1, 10 adet 3+1 çatı dubleks, 4 adet 2+1 çatı dubleks seçenekleri yer alıyor. Mudanya'nın Halitpaşa bölgesinde konumlandırdığı  Melek Residence projesinde toplam 6 blok ve 56 daire bulunuyor. 

Melek Residence detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayfer ERDOĞAN / EmlakSayfası.com.tr
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner108