Bursa 4+1 konut projeleri!
İnşaat sektörünün hızlı gelişim gösterdiği Bursa'da Markalı konut projeleri de birbiri ardına yükseliyor. İşte Bursa'da 4+1 daire seçeneğini sizlere sunan konut projeleri...

Sapphire Yunuseli 
Atış Yapı tarafından inşa edilen 
Sapphire Yunuseli projesinde  3+1 normal daire ve 4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Bursa Yunuseli'de konumlandırılan Sapphire Yunuseli'de 6 blokta 84 daire bulunuyor. Sapphire Yunuseli'de konutların yanı sıra 4 adette işyeri de bulunuyor. Her türlü sosyal donatının bulunduğu Sapphire Yunuseli'nde çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kameralı takip sistemi, yüzme havuzu, güneşlenme terası ve açık otopark bulunuyor.

Sapphire Yunuseli detaylı bilgi için tıklayınız.

Mahalle 222 
BTG İnşaat imzası taşıyan Mahalle 222 projesinde 3+1 normal, 3+1 bahçe katı, 3+1 dubleks, 2+1 normal, 2+1 bahçe katı, ve 4+1 dubleks daire seçenekeleri sunuluyor. Nilüfer Altınşehir’de konumlanan Mahalle 222 projesi 4 blok ve 222 dairede oluşuyor. Mahalle 222 projesinde özel güvenlik, açık ve kapalı yüzme havuzu,halı futbol sahası, oyun sahası ve squash duvarıi açık spor alanı, yürüyüş yolu,  fitness center, oyun parkları, kapalı otopark, bay bayan sauna, yapay gölet ve oturma alanları gibi zengin sosyal donatı alanları yer alıyor. 

Mahalle 222 detaylı bilgi için tıklayınız.

Alpiş Tuana Evleri 
Alpiş İnşaat imzası ile inşa edilen Alpiş Tuana Evleri projesinde 
2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçenekleri yer alıyor. İstanbul Caddesi üzerinde yükselen Alpiş Tuana Evleri projesi 5 kat olarak tasarlanıyor. Toplam 14 blok ve 356 daireden oluşan Alpiş Tuana Evleri projesinde çocuk parkı, kapalı havuz, güvenlik, spor salonu, sauna, Türk hamamı, soyunma odası ve duşluklar ile kamelya gibi sosyal donatı alanlarının bulunuyor. 

Alpiş Tuana Evleri detaylı bilgi için tıklayınız.


Likoğlu Residence 
Lik Yapı imzası ile yükselen L
ikoğlu Residence projesi bahçe kat 3+1 142 metrekare, normal katlar 3+1 160 metrekare, çatı dubleksler 4+1 316 metrekare ve villalar olmak üzere 4 tip daireden oluşuyor. Mudanya Güzelyalı'da yükselen Likoğlu Residence projesi 40 daire ve 12 adet dükkandan daireden meydana geliyor. Likoğlu Residence projesinde açık ve kapalı spor alanları, kafeler, çocuk oyun alanları, peyzaj alanları, yüzme havuzu ve otopark da yer alıyor.

Likoğlu Residence detaylı bilgi için tıklayınız.

Batıkent Residence AVM 
Harput Holding ve Şiar İnşaat ortaklığında, Akyükselen İnşaat tarafından inşa edilen Batıkent Residence AVM projesinde  3+1 ve 4+1 normal daire ve bahçe katı rezidans seçenekleri yer alıyor. İnegöl'ün ilk kentsel dönüşüm projesi olan Batıkent Residence AVM'de toplam 312 daire bulunuyor. Her daire için 1 açık 1 kapalı otopark imkanı bulunan Batıkent Residence AVM'de kadınlar ve erkekler için ayrı kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar odası, futbol sahası, basketbol ve voleybol sahası, kadınlar ve erkekler için ayrı fitness merkezleri, tenis kortları, çocuk oyun alanları ve amfi tiyatro bulunuyor.

Batıkent Residence AVM detaylı bilgi için tıklayınız.


Moda Bademli 
Ömer Kumova İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Moda Bademli projesinde 3+1 dairelerin yanı sıra 4+1 ve 5+1 daire ve villa tipleri sizlere sunuluyor. Toplam 157 adet konut ve 19 adet özel havuzlu villadan oluşan Moda Bademli projesinde 3 adet çocuk parkı, kapalı basketbol ve futbol sahası, lokal, 4 adet açık 1 adet kapalı yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, açık basketbol sahası, fitness salonu gibi ortak yaşam alanları bulunuyor.

Moda Bademli detaylı bilgi için tıklayınız.

Next By Kumova 
Ömer Kumova İnşaat imzası taşıyan Next By Kumova projesinde 159 metrekare 3+1 normal kat ve 290 metrekare 4+1 çatı dubleks daire tipleri yer alıyor. Bursa Özlüce'de yükselen Next By Kumova projesi 7 katlı 2 blokta 48 daire daire olarak tasarlanıyor. Next By Kumova projesinde yüzme havuzu, 1 araçlık kapalı otopark, fitness salonu,sauna ve soyunma odaları, 24 saat güvenlik, basketbol sahası, çocuk parkı, profesyonel site yönetimi, dinlenme ve oyun salonu da yer alıyor. 

Next By Kumova detaylı bilgi için tıklayınız.

Seyr-ü Sefa Evleri 2
Lik Yapı imzası taşıyan 
Seyr-ü Sefa Evleri 2 projesinde net 87 metrekare bahçe katı, net 106 metrekare normal 3+1 daire ve net: 165 metrekare 4+1 çatı dubleks olmak üzere 3 farklı tipte daire seçeneği yer alıyor. Mudanya Halitpaşa’da inşa edilen Seyr-ü Sefa Evleri 2 projesi 4 blok 32 daireden oluşuyor. Seyr-ü Sefa Evleri 2 projesinde çocuklar için kum havuzu, yürüyüş yolları çocuk oyun alanlar bulunuyor.

Seyr-ü Sefa Evleri 2 detaylı bilgi için tıklayınız.

Prestij Elit 
Prestij Elit projesinde 3+1 dubleks daireler 168 metrekare ila 192 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 4 farklı daire seçeneğinin yer aldığı Prestij Elit projesinde 4+1, bahçe katı ve normal daire planlı daireler de bulunuyor. Mudanya Yolu'nda hayata geçirilen Prestij Elit projesi 46 blokta toplam 552 daireden oluşuyor. Her daireye ait 2 ayrı otoparka sahip Prestij Elit projesinde süs havuzları, ısıtmalı kapalı havuzlar, türk hamamları, saunalar, buhar odaları, fitness, plates salonları ve masa oyunları gibi zengin sosyal donatı alanları da bulunuyor. 

Prestij Elit detaylı bilgi için tıklayınız.

Sealine Mudanya 
Mescioğlu imzası ile inşa edilen Sealine Mudanya Bursa Mudanya yoluna yakın cephede yükseliyor. Sealine Mudanya'da 3+1 dairelerin yanı sıra 2+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri de bulunuyor. 7 etaptan oluşan ve toplam 400 dairenin bulunduğu Sealine Mudanya projesinde Türk hamamı, 
kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna, 24 metrekare balkonlar ve bay ve bayan için ayrı olarak dizayn edilmiş kapalı yüzme havuzu bulunuyor. 

Sealine Mudanya detaylı bilgi için tıklayınız.

Olivium Residence 2
Buryap İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Olivium Residence 2 projesinde 38 adet 2+1, 6 adet 3+1, 13 adet 2+1 dubleks, 7 adet 3+1 dubleks, 2 adet 4+1 dubleks daire bulunuyor. Mudanya'da yükselen Olivium Residence 2 projesi 66 daire ve 4 iş yerinden oluşuyor. 5 katlı 6 bloktan oluşan Olivium Residence 2'de özel peyzaj, dinlenme terasları, yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, spor merkezi, fitness salonu, açık/kapalı otopark, kameralı site güvenliği, görüntülü diafon sistemi, merkezi uydu anten sistemi, teknik servis desteği, özel kabinli tam otomatik asansör gibi özellikler yer alıyor.

Olivium Residence 2 detaylı bilgi için tıklayınız.

Orange City 
Özdilek Hoding tarafından yapılan Orange City projesinde 16 adet 2+1 daire, 74 adet 3+1 daire ve 26 adet 4+1 dubleks daire yer alıyor. Nilüfer'de konumlandırılan Orange City projesi 9 blokta 116 daireden oluşuyor. Orange City projesinde 2+1 daireler için 1 araçlık, 3+1 ve 4+1 dubleks daireler için 2 araçlık otopark imkanı bloklara ait kapalı depo alanı da bulunuyor. Çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu ve fitness salonu bulunan Orange City projesinde sauna da yer alıyor.

Orange City detaylı bilgi için tıklayınız.

Taşyakan Yunusevler 7 
Taşyakan İnşaat'ın yeni projesi Taşyakan Yunusevler 7 projesi
nde farklı büyüklüklerde 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Yunuseli'de Dereçavuş yolu üzerinde yükselen Taşyakan Yunusevler 7 projesinde 4 blokta 86 daire bulunuyor. Taşyakan Yunusevler 7 projesinde yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, kamelya ve açık otopark bulunuyor.

Taşyakan Yunusevler 7 detaylı bilgi için tıklayınız.

Kestel Zorlupark Evleri 
Bursa'nın Kestel ilçesinde Vani Mehmet Mahallesinde konumlandırılan Kestel Zorlupark Evleri projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daireler yer alıyor. Kestel Zorlupark Evleri 6 blokta 128 daireden oluşuyor. Kestel Zorlupark Evleri projesinde açık otopark, 24 saat güvenlik, yürüyüş parkuru, çocuk parkı gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Kestel Zorlupark Evleri detaylı bilgi için tıklayınız.

Gümüş Residence 
Arkat Yapı imzası taşıyan Gümüş Residence projesinde 3+1 ile 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Bursa Nilüfer 23 Nisan Mahallesi'nde yer alan Gümüş Residence projesi 26 daireden oluşuyor. Gümüş Residence projesinde lobi, spor salonu, havuz ve kapalı otopark imkanları yer alıyor.

Gümüş Residence detaylı bilgi için tıklayınız.

Green Life 
Yıldız İnşaat tarafından inşa edilen 
Green Life projesi 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 daire seçenekleri ile her yaşam stiline uygun daireyi alıcılarına sunuluyor. Mudanya'da konumlandırılan Green Life projesi 6 blokta 81 daireden oluşuyor. Green Life'ta kafeterya, spor salonu, kapalı otopark, misafir otoparkı, yüzme havuzu, çocuk oyun parkı bulunuyor. 

Green Life detaylı bilgi için tıklayınız.

Saluspark 2 
Yedsa İnşaat imzası taşıyan 
Saluspark 2 projesinde daireler 3+1 normal daire ve 4+1 dubleks daire olarak tasarlanıyor. Bursa'nın Nilüfer ilçesinde Altınşehir'de konumlandırılan Saluspark 2 projesi 8 katlı 4 blokta toplam 62 adet daireden oluşuyor. Saluspark 2'de kapalı otopark, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, basketbol sahası, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkı ve fitnes center bulunuyor. 

Saluspark 2 detaylı bilgi için tıklayınız.

Aurakent 2 
NGT Yapı tarafından inşasına devam edilen Aurakent 2 projesinde 32 adet 3+1 ve 4 adet 4+1 daire olmak üzere toplam 36 daire yer alıyor. Altınşehir'de konumlandırılan Aurakent 2 projesi 9 katlı 2 blok şeklinde yükseliyor. Aurakent 2'de yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sosyal tesis, açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Aurakent 2 detaylı bilgi için tıklayınız.

Mavi Yeşil Mudanya 
Emiroğulları İnşaat'ın inşa ettiği Mavi Yeşil Mudanya projesinde  2+1 normal daire 115 metrekare (24 adet), 3+1 normal daire 150 metrekare (81 adet), 4+1 çatı dubleksi 220  metrekare (8 adet), 5+1 çatı dubleksi 270 metrekare (18 adet), 6+1 çatı dubleksi 293 metrekare (9 adet)  yer alıyor. Mavi Yeşil Mudanya projesi 11 blok 140 daireden oluşuyor. 4 katlı bloklar şeklinde projelendirilen Mavi Yeşil Mudanya'da aqua parklı yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, koru alanı, yürüyüş yolu, anaokulu, 24 özel güvenlik, açık otopark bulunuyor.

Mavi Yeşil Mudanya detaylı bilgi için tıklayınız.

Turkuaz Plus 
Gültay İnşaat imzası taşıyan Turkuaz Plus 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1 ve 5+1 dubleks daire seçeneklerine sahip bulunuyor. Toplamda 187 adet daireden meydana gelen Turkuaz Plus 9 blok halinde inşa ediliyor. Lokasyon olarak Balat'ta konumlanan Turkuaz Plus, Mudanya'ya ve Bursa Feribot İskelesi'ne 15 dakika, Çevre Yolu'ndan Bursa girişine 2 dakika, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'na 10 dakika ve organize sanayi bölgelerine 8 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Turkuaz Plus detaylı bilgi için tıklayınız.

Deniz Kabuğu Evleri 
Umi İnşaat imzalı 
Deniz Kabuğu Evleri projesinde 2+1, 4+1, 4+1 dubleks ve 6+2 dubleks daire tipleri yer alıyor. Mudanya'da konumlandırılan Deniz Kabuğu Evleri projesinde 7 blok ve 168 daire bulunuyor. 12.000 metrekareden oluşan sosyal donatı alanına sahip olan Deniz Kabuğu Evleri projesinde açık yüzme havuzu, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark sizlere sunuluyor.

Deniz Kabuğu Evleri detaylı bilgi için tıklayınız.

Grand Halitpaşa 
Birel İnşaat tarafından inşa edilen 
Grand Halitpaşa projesinde 3+1 normal kat, 2+1 normal kat, 4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Mudanya'da yer alan Grand Halitpaşa projesinde 5 blokta toplam 40 daire bulunuyor. Grand Halitpaşa projesinde yüzme havuzu, oyun alanları, peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş parkurları, seyir sohbet terasları bulunuyor.

Grand Halitpaşa detaylı bilgi için tıklayınız.

Taşyakan Yakut Evler 
Taşyakan İnşaat tarafından inşa edilen 
Taşyakan Yakut Evleri projesinde 36 2+1 normal dairenin yanı sıra 8 adette 4+1 dubleks daire bulunuyor. Ertuğrulkent metrosuna 5 dk yürüme mesafesinde konumlandırılan Taşyakan Yakut Evleri projesi 2 blokta 44 daireden oluşuyor. Taşyakan Yakut Evleri projesinde çocuklar için oyun alanları, çocuk havuzu, fitness tesisi, otopark, kamelyalar yer alıyor. 

Taşyakan Yakut Evler detaylı bilgi için tıklayınız.

Prestij Royal 
Bakyapı imzası ile hayata geçirilen Prestij Royal projesi
nde 2+1 normal daire, 2+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçenekeleri bulunuyor. Altınşehir metrosunun karşısında yükselen Prestij Royal projesinde 97 metrekare ve 120 metrekare arasında büyüklüklere sahip normal daire ve dubleks daire seçenekleri yer alıyor. 12 katlı tek blokta 57 daireden oluşan Prestij Royal projesinde 57 araçlık kapalı otopark yer alıyor.

Prestij Royal detaylı bilgi için tıklayınız.

Ntepe Koza 3 
Ntepe Yapı imzası ile hayata geçiririlen 
Ntepe Koza 3 projesinde  85 metrekare 2+1 normal daireler, 170 metrekare 4+1 çatı katı daireler bulunuyor. Nilüfer Görükle'de yer alan Ntepe Koza 3 projesi 6 katlı 2 bloktan oluşuyor. Ntepe Koza 3 projesi Ntepe Koza projelerinin üçüncü etabı olarak dikkat çekiyor.

Ntepe Koza 3 detaylı bilgi için tıklayınız.

Aura Loft 
NGT İnşaat tarafından inşa edilen Aura Loft projesinde 
2+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleri sunuluyor. Nilüfer bölgesinde Ata Bulvarı'nda projelendirilen Aura Loft projesi 6 katlı tek bloktan oluşuyor. 30 daire ve 6 ticari alanın yer aldığı Aura Loft projesinde lokasyon avantajı bulunuyor.

Aura Loft detaylı bilgi için tıklayınız.

Konak Yaşam Evleri
Ergünkent İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Konak Yaşam Evleri projesinde
 projesinde 4 oda 1 salon daireler 180 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor. Nilüfer'de konumlandırılan Konak Yaşam Evleri projesi 32 daire ve 5 dükkandan oluşuyor. Konak Yaşam EvleriKapalı otopark, çocuk oyun alanı bulunan Konak Yaşam Evleri projesinde süs havuzları da yer alıyor.

Konak Yaşam Evleri detaylı bilgi için tıklayınız.


Sea Marine
Birel İnşaat imzası taşıyan Sea Marine projesinde 
4+1 ve 5+2 daire seçenekleri sunuluyor. Bursa Mudanya'da yükselen Sea Marine projesi 72 konuttan oluşuyor. Daire büyüklükleri 80 ile 370 metrekare arasında değişen Sea Marine'de 9 adet yatay bloktan meydana gelen Sea Marine 4 oda 1 salon daireler net 180 metrekare, 5 oda 2 salon dubleksler ise 370 metrekare büyüklüğe sahipken dublekslerde 4 banyo ve 2 mutfak bulunuyor.

Sea Marine 
detaylı bilgi için tıklayınız.


Vesta Güzelyalı
Atalay İnşaat tarafından inşa edilen Vesta Güzelyalı'da 
 3+1 ve 4+1 ve 5+1 çatı dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Mudanya Güzelyalı’da yer alan Vesta Güzelyalı 3 blokta 48 daire ve 2 dükkandan oluşuyor. Vesta Güzelyalı'da dairelerin büyüklükleri 130 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Mobil kombi sistemi,güle güle butonu standart uygulama olarak yapılacağı, açık otopark, çocuk parkı ve güvenlik hizmetleri alıcılarına sunuluyor.

Vesta Güzelyalı detaylı bilgi için tıklayınız.

İnallar Hayat
İnallar imzasıyla hayata geçirilen İnallar Hayat projesinde 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. 12 blok 156 daireden oluşan İnallar Hayat projesinde 5 farklı daire seçeneğine sahip olan konutlar yer alıyor. 20.026 metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen İnallar Hayat projesinde daireler, 12 adet 3+1 bahçe katı, 12 adet 5+1 bahçe dubleks, 36 adet 3+1 ara kat, 84 adet 4+1 ara kat ve 4+1 çatı dubleks şeklinde tasarlanıyor. İnallar Hayat’ta daireler 195 metrekare ile 332 metrekare arasında değişiyor.

İnallar Hayat detaylı bilgi için tıklayınız.


Ayfer ERDOĞAN / EmlakSayfası.com.tr 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner108