banner170

Çorum Belediyesi taşınmaz satışı! 25 Şubat 2019
Kapalı teklif usulü ile yapılacak olan Çorum Belediyesi taşınmaz satışı 25 Şubat 2019 detaylarını sizler için araştırdık.

Çorum Belediyesi taşınmaz satışı ihalesi 25 Şubat 2019 tarihinde saat 14:00'da Çorum Belediyesi Hizmet Binası 5. Kat, Meclis Salonunda ve Encümen huzurunda yapılacak.

Çorum Belediyesi satılık taşınmaz detayları şu şekilde;


İsteklilerde Aranan Belgeler 
A) Tebligat için adres beyanı ayrıca irtibat için telefon numarası ve fax numarası ile varsa elektronik posta adresi. 
B) Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi ve imza sirküleri 
C) Gerçek kişi olması halinde noter tasdikli imza sirküleri 
D) Tüzel kişi olması halinde, ilgilisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir ticaret sicil gazetesi veya bu hususları tevsik eden belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri 
E) Vekâleten ihaleye katılma halinde istekli adına katılan kişinin noter tasdikli vekâletnamesi ve noter tasdikli imza sirküleri. 
F) Geçici Teminata ait belge (2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’na uygun) 
G) Bankalarca ve özel finans kurumlarınca verilen teminat mektupları dışındaki teminatların istekliler tarafından mal sandıklarına yatırılması zorunlu olup, bunlar komisyonlarca teslim alınamaz. Üzerlerine ihale yapılanların teminat mektupları ihaleden sonra mal sandıklarına teslim edilir ve üzerlerine ihale yapılmayan isteklilerin geçici teminatları hemen geri verilir. Her ne suretle olursa olsun idarece alınan teminatlar haczedilemez ve üzerine ihtiyati tedbir konulamaz. 
H) Ortak girişim olması halinde noter tasdikli ortak girişim beyannamesi 
I) İhale şartname bedelini yatırdığına dair makbuz. 
İ) İhaleye katılacak olanların, Belediye ye borcu olmadığı

Çorum Belediyesi taşınmaz satışı ihale detayları için tıklayınız.

Hilal MİSİRLİ / EmlakSayfasi.com.tr

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner165

banner164