banner170

Konya Büyükşehir Belediyesi 5 adet arsayı bugün satışa çıkarıyor!
Yazar, Dikilitaş ve Fevziçakmak mahallelerinde bulunan 5 adet arsanın satılacağı Konya Büyükşehir Belediyesi arsa satışı bugün yapılacak.

Kapalı ve açık teklif usulü ile yapılacak olan Konya Büyükşehir Belediyesi arsa satışı ihalesi 30 Temmuz 2019 tarihi saat 15:10 itibariyle Belediye encümeni tarafından Belediye Sarayı 6. Kattaki Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak.

5 adet arsanın satılacağı arsalara 1 taksit peşin 12 ve 24 aya varan vade seçenekleri ile sahip olunabilecek.

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için istenen belgeler:
- Dilekçe,
- Tebligat için adres beyanı,
- Gerçek kişi olması halinde:
- Nüfus Cüzdan fotokopisi (TC Kimlik Numaralı),
- İmza beyannamesi,
- Tüzel kişi olması halinde:
- İlgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimdeki görevlileri belirtilen son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi veya bu hususları tevsik eden belgeler,
- Ticaret ve/veya Sanayi Odasından ihaleye ilişkin ilanın yapıldığı yıl içerisinde alınmış belge,
- Tüzel kişiliğin imza sirküleri,
- İhalelere katılacak olan gerçek veya tüzel kişilerin Konya Büyükşehir Belediyesine herhangi bir borcu bulunmadığına dair belge,
- Usulüne uygun teklif mektubunu içeren iç zarf,
- İstekliler adına vekâleten iştirak ediliyor ise, istekli adına ihaleye katılan kişinin ihaleye katılmaya ilişkin Noter tasdikli vekâletnamesi ile Noter tasdikli imza beyannamesi,
- Ortak girişim olması halinde ortak girişim beyannamesi,
- Geçici teminat olarak belirtilen bedeli Belediyemiz veznesine ya da Vakıflar Bankasında ki TR 880001500158007290051109 Nolu İban hesabımıza yatırarak aldıkları makbuz veya 2886 sayılı D.İ.Kanununun 26. maddesinde belirtilen teminat yerine geçen belgelerden herhangi birisi. (Teminat mektubu verilmesi halinde geçici teminat mektubunun süresiz ve limit içi olması, 2886 sayılı D.İ.K.na göre düzenlenmiş olması gerekmektedir.)

Konya Büyükşehir Belediyesi satılık arsa listesi şu şekilde;Konya Büyükşehir Belediyesi arsa satışı Selçuklu ihale detayları için tıklayınız.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi arsa satış ihalesi Yazır ve Fevzipaşa detayları için tıklayınız.

Hilal MİSİRLİ / EmlakSayfasi.com.tr

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner165

banner164