Keçiborlu TOKİ 3. etap yeni ihale tarihi 8 Mayıs!
Isparta Keçiborlu'da inşa edilecek olan Keçiborlu TOKİ 3. etap yeni ihale tarihi 8 Mayıs olarak netleşti.

Isparta İli, Keçiborlu İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında hayata geçirilecek olan Keçiborlu TOKİ 3. etap ihalesi 8 Mayıs günü saat 14:00'da yapılacak. Keçiborlu Cumhuriyet Mahallesi'nde inşa edilecek olan Keçiborlu TOKİ 3. etap projesi ihalesi T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL adresinde yapılacaktır.

Hayata geçirilecek olan TOKİ projesi kapsamında 1 adet ticaret merkezi, 1 adet camii inşaatı yapılacak. 
 
İhaleye katılacakların yanında bulundurması gereken belgeler şu şekilde; 
Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren İmza Beyannamesi veya İmza Sirküleri. 
 Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi. 
Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri, 
Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu. 
Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat. 
İhale konusu işte idarenin onayı ile alt yüklenici çalıştırılabilir. Ancak işin tamamı alt yüklenicilere yaptırılamaz. 
Tüzel kişi tarafından iş deneyimi göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya serbest muhasebeci, yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belge. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Cemile GEDİKOĞLU / EmlakSayfasi.com.tr 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner153

banner152