banner170

Vadi İzmit Evleri'nde 7 daire satışa çıkıyor!

İzmitlilere konforlu bir yaşam alanı sunan, sosyal yaşam alanlarıyla bir konuttan çok daha fazlası olan Vadi İzmit Evleri’nde 7 daire satışa çıkıyor.

İzmit Belediyesi ve Bektaş İnşaat’ın ortaklığında inşa edilen ve çağdaş mimarisiyle dikkat çeken Vadi İzmit Evleri’nde 7 daire satışa çıkıyor. Yenidoğan Fatih Mahallesi’nde bulunan, eşsiz Körfez manzarası ve sosyal yaşam alanlarıyla bir konuttan daha fazlası olan Vadi İzmit Evleri sahiplerini bekliyor. 

Son Başvuru 8 Temmuz

Pazarlık usulüne göre satışa çıkacak olan daireler için vatandaşlar, 8 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’e kadar (posta ile gönderilen teklifler de dâhil olmak üzere) gerekli evrakları İzmit Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü’ne teslim edebilecek. Satış ihalesi İzmit Belediyesi Belsa Plaza A blok 9. Kat toplantı salonunda gerçekleşecek. Vadi İzmit Evleri, 64 metrekare ile 158 metrekare arasında değişen dairelerle ve 306 bin 667 TL ile 1 milyon 181 bin TL arasında değişen muhammen bedelle satışa sunulacak.

Teslim Edilmesi Gereken Evraklar

Gerçek Kişilerin;

a- Geçici teminat makbuzu.(Tedavüldeki Türk Parası, Mevduat ve Katılım Bankalarının 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu hükümleri dikkate alınarak verecekleri teminat mektupları)

b- İlgili muhtarlık yada nüfus müdürlüğünden alınmış ikametgah belgesi

c- Gerçek kişilerin T.C. kimlik numarasını gösterir nüfus cüzdan fotokopilerini vermeleri (aslı ihale sırasında ibraz edilecektir.)tüzel kişilerin vergi kimlik numaralarını bildirmeleri.

d- Noter tasdikli imza beyannamesi.

e- Vekaleten katılması halinde Noter tasdikli vekaletname.

Tüzel Kişilerin;

a- Tüzel Kişiliğin Noter tasdikli imza sirküleri.

b- Ticaret Sicil Gazetesi. (Noter tasdikli)

c- Kanuni adreslerini belirten adres beyanı.

d- Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu Ticaret ve Sanayi Odası veya ilgili meslek odası belgesi (2021 yılına ait)

e- Geçici teminatın yatırıldığına dair makbuz.

f- Vekaleten katılım halinde Noter tasdikli vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi.

g- Ortak katılım olması halinde Noter tasdikli ortak girişim beyannamesi.

3- İhale şartnamesi mesai saatleri dâhilinde İzmit Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü Emlak ve İstimlak Biriminde bedelsiz görülebilir.

4- İhale komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

5- İhale ilanı www.izmit.bel.tr adresinde görülebilir. İlan olunur.

İzmit Belediyesi

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner165

banner164