banner170

Ziyaretci Defteri

Ad Soyad

E-Mail

Şehir

Yorum

Misafir Avatar
Latif YILMAZ (İzmir) 6 yıl önce

Kira sözleşmesinin dolmasına 6 ay var işlerim bozuldu evi boşaltmak istiyorum.Ev sahibim 6 aylık kira istiyor. Sözleşme sürem dolmadan evi boşaltabilirimiyim. Ayrıca 2. Yılımı otoruyorum. Bu konuda haklarım nelerdir. yardımcı olursanız sevinirim

Misafir Avatar
Utku Çalışkan 6 yıl önce

Sn.Ramazan Zeybey, Toki'ye başvuruda bulunmanızda herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Misafir Avatar
ramazan zeybey (bursa) 6 yıl önce

babadan miras yoluyla intikal eden bir köy evim var..köy şimdibütünşehir kapsamında mahalle oldu.TOKİ den taksitli ucuz konutlara müracaat edebilirmiyim?

Misafir Avatar
Utku Çalışkan 6 yıl önce

Sn. Serpil hn, Sorunuzu daha net olarak belirtebilirseniz. Size yardımcı olmak isterim. İyi günler.

Misafir Avatar
serpil (bursa) 6 yıl önce

eşim vefat etti eşimden emekliyim kızımda alıyor babasından maaş benim üzerimde konut var kızım bu haktan faydalanabilirmi yaşı 21 faydalanırsa evlilik halinde maaş kesirse durum ne olur saygılarımla

Misafir Avatar
mustafa türkmen (bursa) 6 yıl önce

sa ben %85 özürlü malul emekliyim bankalara başvurdumsada bi sonuç alamadım lütfen toki evlerinden nerde nasıl alabilcem ailece perişan bi haldeyiz e mail den cevap verirseniz bulamam bilmiyorum bize nasıl yardım ederseniz minnettar kalırım nereye başvurcan nasıl olcak yol gösterirmisiniz allah razı olsun sağlıkla kalın.

Misafir Avatar
Utku Çalışkan 6 yıl önce

Sn.Recep Özler, Öncelikle gayrimenkulunuz için piyasadaki rayiç bedeli araştırmalısınız.Bölgedeki metrekare fiyatları doğrultusunda bilgi sahibi olduktan sonra binanın durumuna göre bir fiyat belirleyebilirsiniz.

Misafir Avatar
RECEP ÖZLER (BURSA) 6 yıl önce

MUDANYADA MÜTAREKE SIRASINA DENİİZE SIFIR 156M 2.5 KATLI MÜSTAKİLEVİM BULUNMAKTA BUNU ACİL SATMAK İSTİYORUM NELER ÖNERİRSİNİZ...

Misafir Avatar
Utku ÇALIŞKAN 6 yıl önce

Sn. Ayşe Güneş, Hürriyet bölgesi için açıklanmış bir kentsel dönüşüm projesi bulunmuyor. Yakın zamanda da olacağını düşünmüyorum. Ancak dileyenler (kentsel dönüşüm şartlarını taşıdıkları takdirde) özel inşaat şirketleri ile anlaşarak çözüme gidebilir.

Misafir Avatar
ayşe güneş (hürıyet osmangazi) 6 yıl önce

hürıyete kentsel dönüşüm nezaman gelecek

Misafir Avatar
Utku ÇALIŞKAN 6 yıl önce

Sn.Gülgün Uzun, sanırım evinizin değerini öğrenmek istiyorsunuz. bahsettiğiniz bölgedeki konut metrekare ve arsa metrekare fiyatlarından ziyade eviniz için özel ekspertiz çalışması yaptırmanızı öneririm. Evinizin yaşı, daire içi durumu,tam lokasyonu ve emsal satış fiyatları belirlendikten sonra net bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Misafir Avatar
gülgün uzun (istanbul(anadolu yakası)) 6 yıl önce

Sayın Yetkili Beykoz yalıköy mahallesinde oturuyorum ev m2 ve arsa m2 fiyatları ile ilgili bilgi rica edecektim (,Boğaziçi öngörünümlü) teşekkürler

Misafir Avatar
Utku ÇALIŞKAN 6 yıl önce

Sn.Onur Çetin, Alemdar, Sırameşeler, Sıcak su için birtakım çalışmalar var.Ancak henüz açıklanan somut bir proje var.Biraz beklemenizde fayda var.

Misafir Avatar
onur çetin (bursa alemdar) 6 yıl önce

alemdara olcakmı

Misafir Avatar
Utku ÇALIŞKAN 6 yıl önce

Mehmet Tezer bey, konut alımı için özel bir dönem vardır diyemeyiz. En uygun zaman sizin ihtiyacınızın oluştuğu dönemdir. Ülkemiz artık ani piyasa değişimlerinden etkilenen bir ülke değil.Bu yüzden birkaç puanlık kredi oranları asıl ihtiyacı ertelenmesini neden olmasın. Kasım sonrası için birşey konuşmak içinde henüz erken. Bekleyelim görmeliyiz. Eğer ihtiyacınız ve kaynağınız varsa beklemeden harekete geçmenizi tavsiye edebilirim.İyi günler.

Misafir Avatar
mehmet tezer (Bursa) 6 yıl önce

sizce eylül ayı konut alımı için uygun bir ay mıdır?yoksa kasımda seçimlerden sonra mı daha avantajlı olur.evin yarısını peşin, yarısını banka kredisi ile almayı düşünüyorm.yanıt verirseniz sevinrm

Misafir Avatar
Utku ÇALIŞKAN (İstanbul) 6 yıl önce

Tuba Aslan hanım, Başakşehir genelinde 2015 yılı sonuna kadar bir proje bulunmuyor.

Misafir Avatar
tuba aslan (istanbul) 6 yıl önce

merhabalar.başakşehir şamlar köyüne bağlı yerlerimiz var..herhangi bir proje varmı o taraflarda ?tşkler .saygılar

Misafir Avatar
Utku ÇALIŞKAN (Bursa) 6 yıl önce

Kemal bey, 17 Ağustos 1999 depreminin ardından yapılan kanuni düzenlemeler ve bina denetimleri ile yeni bir dönem başladı. Özellikle 2000 yılından sonra hayata geçen projeler için daha güvenilir diyebilirim. Mudanya'ya gelecek olursak, bu bölgede kısmen riskli bölgeler olduğu gibi kısmende zemin olarak oldukça güçlü yerler mevcut.Bu konuda ilgilendiğiniz projeyi yapan firmadan zemin etüdü raporu isteyebilirsiniz. İyi günler.

Misafir Avatar
Kemal Değirmenci (Bursa) 6 yıl önce

Utku bey merhaba bildiğimiz kadarıyla mudanya zemin olarak depreme uygun bir yer değil ama sürekli yeni bina yapılıyor biz neye göre daire almalıyız,neye dikkat etmeliyiz.çünkü hangi firmaya sorsak biz sağlam yapıyoruz diyor!

Misafir Avatar
mehmet bozok (Bursa) 6 yıl önce

eşimle beraber mahalle 222 projesini sitenizde inceledik.sizce bölge olarak ileride çok kalabalık bi yer olur mu acaba?sakin bir site arıyorz.yanıtlarsanız sevinirim

Misafir Avatar
Utku ÇALIŞKAN (Bursa) 6 yıl önce

Banu hanım, Mudanya için belediye nezninde şuan için bir kentsel dönüşüm projesi bulunmuyor. Ama yer sahipleri dilerse gerekli koşulları sağlayadığı takdirde kendi girişimleri ile kentsel dönüşüm yapabilir. Detaylı bilgi ve destek için; [email protected] adresinde mail atarak yardım talep edebilirmisiniz.

Misafir Avatar
banu değirmenci (Bursa) 6 yıl önce

Mudanya da kentsel dönüşüm olacak mahalleler hakkında bilgi verebilir misiniz?

Misafir Avatar
Utku ÇALIŞKAN (Bursa) 6 yıl önce

Celal bey, Mudanya'da işini gayet iyi yapan inşaat firmaları mevcut bu konuda sitemizdeki projeleri ve firmaları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.Bütçe konusunda da rakamı biraz daha yükseltmeniz gerekecektir. Sizin nasıl bir ev aradığınızı bilemediğimiz için taban fiyat olarak 150 bin rakamının üstünde bir rakama ihtiyacınız olacaktır. 200 bin ve üzeri bir rakama iyi bir daire sahibi olabilirsiniz.

banner165

banner164